A Kaposvárhoz látogatunk

A szünet előtti utolsó bajnoki következik.

Vasárnap 18 órától a Kometa Kaposvári KK vendégeként folytatjuk a bajnokságot: a háromhetes bajnoki szünet előtti utolsó mérkőzésünk következik.

Legutóbb sikerült megszereznünk szezonbeli első győzelmünket, miután legyőztük a Budapesti Honvéd csapatát – most pedig azért léphetünk pályára, hogy megszerezzük első idegenbeli sikerünket. Ebben már segítségünkre lehet Tyler Roberson is, az amerikai center ugyanis felépült sérüléséből, így ott lehet majd a pályán vasárnap.

Ellenfelünk öt bajnokin van túl eddig, ezekből kettőt megnyert, míg hármat elveszített: idegenben bravúrt tudott elérni, miután nyerni tudott Szombathelyen, viszont legutóbbi két bajnokiját elveszítette, miután az Oroszlány és a Zalaegerszeg vendégeként is vereséget szenvedtek.

Legutóbbi kaposvári látogatásunkról kellemes emlékeink lehetnek, hiszen kereken fél éve, április 30-án nyerni tudtunk (96-88) a Kaposvár Arénában.

Ezt követően a válogatott mérkőzése miatt legközelebb csak november 18-án lépünk majd pályára, azaz három hét szünet következik.

A vasárnap 18 órától kezdődő mérkőzést a MindiGo Sport élőben közvetíti, a találkozót pedig Földházi Tamás Péter, Györfy Rúben és Lengyel Ádám József vezetik.

(Fotó: Faragó Imre)